.

Interesne dejavnosti

V tem šolskem letu se izvajajo spodaj naštete interesne dejavnosti.

DEJAVNOST MENTOR DAN OD – DO KJE ZA UČENCE
1,2,3 Rolamo mi vsi Mojca Pišljar po dogovoru pomlad
jesen
po dogovoru 1.
Angleščina brez težav Irena Sbil torek 7.30 – 8.15 B6 5.
Angleška bralna značka Barbara Benčina petek 7.30 – 8.15 B6 4.,5.
Badminton&namizni tenis Gabrijela Marinko ponedeljek 13.55 – 15.30 VTV
Dramski krožek Marjeta Leskovec
Andreja Mudronja
četrtek
ponedeljek
13.50 – 15.30
13.50 – 15.30
brezova d. 5. – 7.
Popotniki – z nahrbtnikom… Gabrijela Marinko sreda 13.55 – 14.40 C111 7.e
Gibalnice Mojca Pišljar četrtek 7.30 – 8.15 MTV 1.
Kemijski krožek Marija Premrl sreda 7.30 – 8.15 D7
Klekljanje Tonka Černilogar torek 14.30 C105 3. – 9.
Mini odbojka Jernej Ravnikar po dogovoru po dogovoru balon 4., 5.
Mala odbojka Alenka Kos četrtek 14.00 – 15.30 balon 6., 7.
Odbojka (deklice) Gabrijela Marinko četrtek 13.55 – 14.40 balon 8., 9.
Pojoči medvedki 1+2 Irena Kosanc (50)
Karmen Penko (50)
sreda 12.30 – 13.15 brezova d. 1., 2.
Prva pomoč Marija Premrl petek 7.30 – 8.15 D7
Prostovoljstvo Barbara Žaler Černe (25)
Klaudija Pahor (25)
po dogovoru po dogovoru po dogovoru 6. – 9.
Planinske urice Petra Medja po dogovoru po dogovoru B5 1. – 9.
Računalništvo Matevž Kraševec ponedeljek 14.45 – 15.30 D14 4.
Recikliramo stara oblačila Ana Novak Velkavrh ponedeljek 16.15 – 17.45 D14 4. – 9.
Scratch in Phyton Borut Jurčič Zlobec torek
sreda
14.10 – 14.55 D14 4. – 9.
Sladkorna bolezen – tekmovanje Marija Premrl torek 13.05 – 13.50 D7
S pravljico v lepši dan Vesna Pregelj petek 7.30 – 8.15 B3 1., 2.
Šolski parlament Lidija Pečjak Zgonc
Mateja Šebenik
po dogovoru po dogovoru po dogovoru predstavniki
razreda
Šolski vrt Marija Prelc Tratnik
Mateja Šebenik
Tina Šulak
po dogovoru po dogovoru po dogovoru 3. – 9.
Šah Anton Praznik ponedeljek
ponedeljek
torek
petek
7.30 – 8.15
14.45 – 15.30
14.45 – 15.30
7.30 – 8.15
D5 1. – 9.
Ustvarjalnice Alenka Kavčič
Sabina Kuntarič
Marjeta Jelovšek
sreda
četrtek
sreda
12.30 – 13.15
13.20 – 14.05
12.30 – 13.15
po dogovoru 1.c
1.b
1.a
Vesela šola 4-6 Teja Oblak Miklavčič po dogovoru po dogovoru po dogovoru 4. – 6.
Vesela šola 7-9 Melita Sodnik torek 7.30 – 8.15 C4 7. – 9.
Zapleši in ujemi ritem Petra Medja brezova d.
OPZ MAŠ Valentina Ugovšek torek
četrtek
7.30 – 8.15
7.30 – 8.15
brezova d.
MPZ Valentina Ugovšek torek
sreda
14.00 – 15.30
14.00 – 15.30
brezova d.

 


S klikom na razred se vam bo odprl zbirnik interesnih dejavnosti (na OŠ Brezovica) za posamezen razred v šolskem letu 2021/22. S klikom na POŠ pa se vam bo odprl zbirnik interesnih dejavnosti za podružnično šolo v Notranjih Goricah. O tem, katere interesne dejavnosti se bodo izvajale, boste naknadno obveščeni.

1.razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

8. razred

9. razred

POŠ

 

Dostopnost