VABILO
LJUBLJANI IN PODRUŽNIČNE OSNOVNE ŠOLE NOTRANJE GORICE
ZA ŠOLSKO LETO 2023/2024

Spoštovani starši,

vabimo Vas, da vpišete svojega otroka v prvi razred osnovne šole. K vpisu pridite skupaj z otrokom, saj je to zanj pomemben dogodek.
Vpis je obvezen za vse otroke, ki bodo v koledarskem letu, v katerem bodo začeli obiskovati šolo, dopolnili starost 6 let in so bili rojeni v letu 2017. Otroka je potrebno vpisati tudi, če razmišljate o odlogu šolanja.
Otroke vpisujte v osnovno šolo v okolišu v katerem stanujete (stalno ali začasno bivališče).

Če želite otroka prepisati na drugo šolo, ga morate najprej vpisati v šolo, kamor po šolskem okolišu sodi. Na drugo šolo pa posredujete vlogo za prepis.
V primeru odloga šolanja otroka vpišete in oddate prošnjo za odlog.

Otroci, ki so imeli v lanskem letu odloženo šolanje, so že vpisani in jih ni potrebno ponovno vpisovati.

Vpisi v matično in podružnično šolo bodo potekali na matični šoli, po predhodnem naročilu:

torek, 31. 1. 2023, od 14.00 do 18.00
sreda, 1. 2. 2023, od 14.00 do 18.00
četrtek, 2. 2. 2023, od 14.00 do 18.00

VABILO ZA VPIS V 1. RAZRED OSNOVNE ŠOLE BOSTE PREJELI PO POŠTI.

VEČ INFORMACIJ O VPISU BOSTE DOBILI NA RODITELJSKEM SESTANKU V SREDO, 25. 1. 2023 ALI NA SPLETNI STRANI ŠOLE
(svetovalna služba -> vpis -> vpis v 1. razred).

Meta Trček, ravnateljica