Sporočamo vam veselo novico. Petka za nasmeh je na naši šoli prisotna že 8. leto, in prav vsako leto se lahko pohvalimo z večjim številom tistih, ki vam je mar.

Z vašo pomočjo smo lansko šolsko leto omogočili brezplačno obiskovanje malic in kosil ter ostalih stroškov, povezanih s šolo, rekordnim 12 učencem naše šole, v vseh letih skupaj pa kar 69.

Z vašo dobro voljo ste pomagali, da so imele družine naših otrok, ko jim je bilo najtežje, eno zelo pomembno skrb manj. Verjamemo, da jim je tudi vaš prispevek pomagal pri poti v lepšo prihodnost, saj nas starši pogosto razveselijo z veselo novico, da se zahvaljujejo za pomoč in da je ne potrebujejo več, saj so se iz večjih težav že uspeli rešiti.
Iskreno se vam zahvaljujemo, da ste se odločili za pomoč, ki je namenjena izbranim otrokom.

Prav tako pa vabimo vse nove sodelujoče: svoje sodelovanje sporočite na lidija.pecjak.zgonc@os-brezovica.si.

Še več informacij pa lahko dobite na naslednjem naslovu: https://www.petkazanasmeh.si

Veselimo se novih nasmehov tudi v tem šolskem letu.

Hvala!

Ravnateljica OŠ Brezovica pri Ljubljani in šolska svetovalna služba

Skrivnost sreče je v tem, da zmoreš najti radost v veselju drugega.

(Georges Bernanos)