+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Strokovni delavci

STROKOVNI DELAVCI


Učitelji razredniki (1. – 5.razred)

RAZRED RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.a Špela Delux spela.delux(at)os-brezovica.si
1.b Alenka Kavčič alenka.kavcic(at)os-brezovica.si
1.c Marjeta Leskovec  marjeta.leskovec(at)os-brezovica.si
2.a Sabina Kuntarič sabina.kuntaric(at)os-brezovica.si
2.b Angelca Mohorič geli.mohoric(at)os-brezovica.si
2.c Karmen Penko karmen.penko(at)os-brezovica.si
3.a Teodora Edita Jesih edita-teodora.jesih(at)os-brezovica.si
3.b Goranka Žnidar Dečman goranka.znidar(at)os-brezovica.si
3.c Irena Kosanc irena.kosanc(at)os-brezovica.si
3.d Polona Jerkič polona.jerkic(at)os-brezovica.si
4.a Saša Žagar sasa.zagar(at)os-brezovica.si
4.b Majda Černigoj majda.cernigoj(at)os-brezovica.si
4.c Bojana Svete bojana.svete(at)os-brezovica.si
4.d Matevž Kraševec matevz.krasevec(at)os-brezovica.si
5.a Vaniya Manevski vaniya.manevski(at)os-brezovica.si
5.b Miha Skopec miha.skopec(at)os-brezovica.si
5.d Marija Modic marija.bregar(at)os-brezovica.si

 

Učitelji sorazredniki (1. – 5.razred)

RAZRED SORAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.a Mojca Pišljar mojca.pisljar(at)os-brezovica.si
1.b Lucija Mesarič lucija.mesaric(at)os-brezovica.si
1.c Klaudija Pahor, Andreja Mudronja klaudija.pahor(at)os-brezovica.siandreja.mudronja(at)os-brezovica.si
2.a Mateja Šebenik mateja.sebenik(at)os-brezovica.si
2.b Maša Hrvačanin masa.hrvacanin(at)os-brezovica.si
2.c Mateja Veber mateja.veber(at)os-brezovica.si
3.a Vlado Klinčarovski vlado.klincarovski(at)os-brezovica.si
3.b Tina Račnik tina.racnik(at)os-brezovica.si
3.c Barbara Muhič barbara.muhic(at)os-brezovica.si
3.d Milena Černigoj milena.cernigoj(at)os-brezovica.si
4.a Erika Potrebuješ erika.potrebujes(at)os-brezovica.si
4.b Gregor Dovč gregor.dovc(at)os-brezovica.si
4.c Ana Senegačnik Kurnik ana.senegacnik-kurnik(at)os-brezovica.si
4.d Suzana Mikelj suzana.mikelj(at)os-brezovica.si
5.a Barbara Cerkovnik barbara.cerkovnik(at)os-brezovica.si
5.b Renata Brajer renata.brajer(at)os-brezovica.si
5.d Ellen Šerjak ellen.serjak(at)os-brezovica.si

 

Učitelji nerazredniki (1. – 5.razred)

RAZRED UČITELJ/-ICA ELEKTRONSKI NASLOV
3.d Ana Kovačič ana.kovacic(at)os-brezovica.si

 

Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja

UČITELJ/-ICA ELEKTRONSKI NASLOV
Ana Novak Velkavrh ana.novak-velkavrh(at)os-brezovica.si
Barbara Cerkovnik barbara.cerkovnik(at)os-brezovica.si
Barbara Muhič barbara.muhic(at)os-brezovica.si
Erika Potrebuješ erika.potrebujes(at)os-brezovica.si
Ellen Šerjak ellen.serjak(at)os-brezovica.si
Gregor Dovč gregor.dovc(at)os-brezovica.si
Maša Hrvačanin masa.hrvacanin(at)os-brezovica.si
Mateja Šebenik mateja.sebenik(at)os-brezovica.si
Mateja Veber mateja.veber2(at)os-brezovica.si
Melita Sodnik melita.sodnik(at)os-brezovica.si
Milena Černigoj milena.cernigoj(at)os-brezovica.si
Nada Jurčič nada.jurcic(at)os-brezovica.si
Vlado Klinčarovski vlado.klincarovski(at)os-brezovica.si

 

Učitelji razredniki (6. – 9.razred)

RAZRED RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
6.a Nan Lapanja nan.lapanja(at)os-brezovica.si
6.b Marjeta Cvetko marjeta.cvetko(at)os-brezovica.si
6.c Urša Krvina urska.krvina(at)os-brezovica.si
6.d Barbara Kavčnik Rogelj barbara.kavcnik-rogelj(at)os-brezovica.si
7.a Andreja Dobnikar andreja.dobnikar(at)os-brezovica.si
7.b Nataša Intihar Klančar natasa.intihar-klancar(at)os-brezovica.si
7.c Marija Lavrič marija.lavric(at)os-brezovica.si
7.d Barbara Cajnar barbara.cajnar(at)os-brezovica.si
8.a Alenka Doria Peternel alenka.doria-peternel(at)os-brezovica.si
8.b Darja Jakomin darja.jakomin(at)os-brezovica.si
8.c Mihaela Pristavec Košuta mihaela.pristavec(at)os-brezovica.si
9.a Špela Čekada Zorn spela.cekada-zorn(at)os-brezovica.si
9.b Marija Bregar marija.bregar(at)os-brezovica.si
9.c Marija Premrl marija.premrl(at)os-brezovica.si
9.d Simona Žagar Cvitić simona.zagar-cvitic(at)os-brezovica.si

 

Učitelji sorazredniki (6. – 9.razred)

RAZRED SORAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
6.a Ana Krušič ana.krusic(at)os-brezovica.si
6.b Ana Novak Velkavrh ana.novak-velkavrh(at)os-brezovica.si
6.c Marjana Hvalec marjana.hvalec(at)os-brezovica.si
6.d Melita Sodnik melita.sodnik(at)os-brezovica.si
7.a Stojan Možina stojan.mozina(at)os-brezovica.si
7.b Irena Božič irena.bozic1(at)os-brezovica.si
7.c Blaž Zazvonil blaz.zazvonil(at)os-brezovica.si
7.d Zdenka Ivančič zdenka.ivancic(at)os-brezovica.si
8.a Nadja Vulić nadja.vulic(at)os-brezovica.si
8.b Polona Raušl polonca.rausl(at)os-brezovica.si
8.c Simona Susman simona.susman(at)os-brezovica.si
9.a Barbka Klenovšek barbka.klenovsek(at)os-brezovica.si
9.b Alenka Kos alenka.kos(at)os-brezovica.si
9.c Valentina Ugovšek valentina.ugovsek(at)os-brezovica.si
9.d Tatjana Šušteršič tatjana.sustersic(at)os-brezovica.si

 

Učitelji nerazredniki (6. – 9.razred)

UČITELJ/-ICA PREDMET ELEKTRONSKI NASLOV
Erika Potrebuješ  KEM erika.potrebujes(at)os-brezovica.si
Gabrijela Marinko ŠPO gabrijela.marinko(at)os-brezovica.si
Iztok Kšela ŠPO iztok.ksela(at)os-brezovica.si
Maja Hladnik RAČ maja.hladnik(at)os-brezovica.si
Pavla Suhadolnik TIT pavla.suhadolnik(at)os-brezovica.si

 


 

Podružnična šola Notranje Gorice

Učitelji razredniki (1. – 5.razred)

RAZRED RAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.g Petra Medja petra.medja(at)os-brezovica.si
2.h Klara Perme klara.perme(at)os-brezovica.si
2.g Urška Bačar urska.bacar(at)os-brezovica.si
3.g Majda Lugarič majda.lugaric(at)os-brezovica.si
4.g Diana Drobnič diana.drobnic(at)os-brezovica.si
5.c Erika Burger erika.burger(at)os-brezovica.si

 

Učitelji sorazredniki (1. – 5.razred)

RAZRED SORAZREDNIK ELEKTRONSKI NASLOV
1.g Danila Grebenc Brezočnik danila.grebenc-brezocnik(at)os-brezovica.si
2.g Tina Svete tina.svete(at)os-brezovica.si
2.h Ksenija Kuhar Čakš ksenija.kuhar-caks(at)os-brezovica.si
3.g Alenka Pirnat, Nuša Turk alenka.pirnat(at)os-brezovica.si
4.g Irena Sbil irena.sbil(at)os-brezovica.si
5.c Ana Sternen ana.sternen(at)os-brezovica.si

 

Učitelji v oddelkih podaljšanega bivanja

UČITELJ/-ICA ELEKTRONSKI NASLOV
Nuša Turk nusa.turk(at)os-brezovica.si
Irena Sbil irena.sbil(at)os-brezovica.si
Ksenija Kuhar Čakš ksenija.kuhar-caks(at)os-brezovica.si
Tina Svete tina.svete(at)os-brezovica.si