+386 1 292 72 00 | fax: +386 1 365 55 39 info@os-brezovica.si

Govorilne ure

POPOLDANSKE GOVORILNE URE 2018/2019 so ob sredah za RS in ob četrtkih za PS ob 17. uri.

RAZREDNA STOPNJA PREDMETNA STOPNJA
11.10.2018 11.10.2018
14.11.2018 15.11.2018
12.12.2018 13.12.2018
9.1.2019 10.1.2019
Roditeljski v februarju Roditeljski v februarju
13.3.2019 14.3.2019
10.4.2019 11.4.2019
15.5.2019 16.5.2019

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – predmetna stopnja
priimek in ime dan čas kje
1. Brajer Renata petek 10.45 – 11.15 zbornica
2. Bregar Marija četrtek 10.40 – 11.10 C107 (MAT) ali zbornica
3. Cajnar Barbara torek 10.45 – 11.15 C12 (TJA) ali zbornica
4. Cvetko Marjeta torek 11.40 – 12.10 C2
5. Čekada Zorn Špela četrtek 10.50 – 11.20 zbornica
6. Dobnikar Andreja sreda 10.35 – 11.05 C201 (SLJ)
7. Hvalec Marjana četrtek 10.40 – 11.10 C203 (TJA)
8. Intihar Klančar Nataša ponedeljek 10.40 – 11.10 zbornica
9. Ivančič Zdenka ponedeljek 8.30 – 9.00 knjižnica
10. Jakomin Darja torek 10.40 – 11.10 zbornica
11. Kavčič Manfreda Teja torek 9.20 – 9.50 zbornica ali MS
12. Kavčnik Rogelj Barbara sreda 11.40 – 12.10 zbornica
13. Klančar Špela ponedeljek 8.30 – 9.00 kabinet računalniške učilnice
14. Kos Alenka petek 8.30 – 9.00 zbornica
15. Krušič Ana petek 11.40 – 12.10 C111 (MAT) ali zbornica
16. Krvina Urša torek 9.15 – 9.45 zbornica
17. Kšela Iztok ponedeljek 11.30 – 12.00 zbornica
18. Lapanja Nan četrtek 11.30 – 12.00 zbornica
19. Lavrič Marija torek 10.40 – 11.10 zbornica
20. Marinko Gabrijela četrtek 8.30 – 9.00 pisarna v tajništvu
21. Možina Stojan sreda 8.35 – 9.05 kabinet C110 (MAT)
22. Muhič Barbara četrtek 12.15 – 12.45 zbornica
23. Peternel Doria Alenka petek 7.55 – 8.25 C4 (FIZ)
24. Premrl Marija ponedeljek 10.40 – 11.10 D7 (KEM)
25. Pristavec Košuta Mihaela četrtek 9.15 – 9.45 C117 (LUM)
26. Raušl Polona petek 8.30 – 9.00 knjižnica
27. Suhadolnik Pavla ponedeljek 9.15 – 9.45 C9 (TIT)
28. Susman Simona četrtek 10.45 – 11.15 zbornica
29. Šebenik Mateja sreda 12.15 – 12.45 zbornica
30. Šušteršič Tatjana ponedeljek 11.30 – 12.00 zbornica
31. Ugovšek Valentina ponedeljek 9.15 – 9.45 zbornica ali C108 (GUM)
32. Zazvonil Blaž ponedeljek 11.30 – 12.00 zbornica
33. Žagar Cvitič Simona ponedeljek 9.15 – 9.45 zbornica

 

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – razredna stopnja in OPB
priimek in ime dan čas kje
1. Benčina Barbara četrtek 7.45 – 8.15 zbornica POŠ
2. Cerkovnik Barbara torek 8.30 – 9.00 zbornica
3. Černigoj Majda sreda 7.45 – 8.15
4. Černigoj Milena sreda 11.40 – 12.10 kabinet B11
5. Dovč Gregor četrtek 12.15 – 13.00
6. Hrvačanin Maša ponedeljek 12.20 – 12.50 kabinet A10
7. Jerkič Polona ponedeljek 8.30 – 9.00 kabinet B11
8. Jesih Teodora Edita torek 7.15 – 7.45 kabinet A10
9. Kavčič Alenka četrtek 9.15 – 9.45 kabinet A11/2.A
10. Klinčarovski Vlado petek 10.40 – 11.10 knjižnica
11. Kosanc Irena petek 8.30 – 9.00 kabinet A10/3.c
12. Kraševec Matevž petek 10.40 – 11.10 kabinet B10
13. Kuntarič Sabina petek 9.15 – 9.45 kabinet A11/2.A
14. Leskovec Marjeta ponedeljek 10.45 – 11.15 kabinet A11/2.A
15. Marinko Manevski Vanja ponedeljek 10.30 – 11.00 D8
16. Mesarič Lučka četrtek 9.15 – 9.45 kabinet A11/2.A
17. Modic Marija ponedeljek 9.15 – 9.45 D9
18. Mohorič Angelca četrtek 10.50 – 11.20 kabinet A10/3.c
19. Mudronja Andreja ponedeljek 10.45 – 11.15 kabinet A11/2.A
20. Orthaber Mateja torek 10.30 – 11.00 zbornica
21. Pahor Klaudija ponedeljek 10.45 – 11.15 kabinet A11/2.A
22. Penko Karmen petek 10.45 – 11.15 kabinet A11
23. Pišljar Mojca ponedeljek 11.30 – 12.00 kabinet A11
24. Potrebuješ Erika torek 8.30 – 9.00 zbornica
25. Račnik Tina četrtek 12.15 – 12.45 A10
26. Skopec Miha torek 9.10 – 9.40 C8
27. Sodnik Melita ponedeljek 12.15 – 12.45 zbornica
28. Svete Bojana ponedeljek 11.40 – 12.10 B3
29. Šerjak Ellen ponedeljek 11.30 – 12.00 kabinet A11
30. Veber Mateja ponedeljek 9.15 – 9.45 zbornica
31. Žagar Saša torek 8.30 – 9.00 B6
32. Žnidar Dečman Goranka torek 11.30 – 12.00 kabinet B11
33. Ana Novak Velkavrh četrtek 11.00 – 11.30 zbornica

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE – razredna stopnja in OPB Notranje Gorice
priimek in ime dan čas kje
1. Bačar Urška torek 9.30 – 10.00 zbornica POŠ
2. Burger Erika
3. Grebenc Brezočnik Danila sreda 10.40 – 11.10 zbornica POŠ
4. Kuhar Čakš Ksenja torek 12.00 – 12.30 zbornica POŠ
5. Lugarič Majda četrtek 9.30 – 10.00 zbornica POŠ
6. Medja Petra sreda 10.40 – 11.10 zbornica POŠ
7. Oblak Miklavčič Teja četrtek 8.30 – 9.00 zbornica POŠ
8. Pirnat Alenka četrtek 8.15 – 8.45 zbornica POŠ
9. Perme Klara ponedeljek 13.05 – 13.35 zbornica POŠ
10. Sbil Irena ponedeljek 12.15 – 12.45 zbornica POŠ/MAŠ
11. Svete Tina sreda 12.30 – 13.00 zbornica POŠ

 

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE –

dodatna strokovna pomoč in svetovalna služba

priimek in ime dan čas kje
1. Bošnjak Nika torek 8.40 – 9.10
2. Božič Irena torek 9.10 – 9.40 D4
3. Drvarič Žiga sreda 10.00 – 10.30 D2
4. Juranovič Mateja ponedeljek 11.30 – 12.00 D12
5. Klenovšek Barbka petek 11.30 – 12.00 C103
6. Mikelj Suzana sreda 8.30 – 9.00 B9
7. Novljan Maja torek 8.30 – 9.00 D6
8. Pečjak Zgonc Lidija ponedeljek 10.50 – 11.20 C105
9. Senegačnik Kurnik Ana torek 11.30 – 11.00 C6
10. Sternen Ana sreda 10.30 – 11.00 P-413 računalnica POŠ
11. Vulić Nadja torek 9.30 – 10.00 D3